سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نکات قابل توجه برای خرید ویلا ارزان

وقتی شما را برای خرید یک ویلای ارزان ترغیب می کنند، بهتر است از روی احساس و عجله تصمیم خرید نگیرد و ویلا را از همه نظر مورد کنکاش و بررسی قرار دهید.

بهتر است در قدم اول نسبت به صاحب ویلا، پیمانکار و یا مشاور املاک به خوبی تحقیق کنید تا از نظر اینکه می توان اطمینان کرد یا خیر مطمئن شوید.

حتم? ویلا را از نظر قیمتی که بر روی آن گذاشته شده، تحقیق کنید و ببینید در آن منطقه قیمت ها چگونه است.

شاید طرف مقابلتان بخواهد گرانتر از قیمت آنجا به شما بفروشد یا اینکه قیمت را بسیار پایین بگذارد که می توان گفت بدون دلیل کسی قیمت پایین بر سر مال خود نمی گذارد و حتم? یک دلیل مهم وجود دارد و به راحتی چشم خود را روی آن نبندید.

بهتر از ابتدا منطقه ارزان را شناسایی کنید و اطمینان پیدا کنید که آن منطقه برای شما برای خرید یک ویلا ارزان مناسب می باشد یا خیر.

حتم? ویلایی که در حال خرید هستید را از نظر جمعیت مورد بررسی قرار دهید چون منطقه ایی که شلوغ است به نسبت قیمت آن ویلا در آن منطقه هم می تواند پایین باشد.

موقع بررسی محیط ویلا به این نکته توجه کنید که نزدیک آن محل تجمع زباله یا این گونه موارد نباشد تا موجب اذیت شما نشود.

شما می توانید با تماس با مشاور املاک fadakmelk    و صحبت با مشاورین مجرب از استعلام قیمت منطقه مورد نظر آگاه شوید.

بهتر است قبل از خرید ویلا ارزان توجه کنید که به مراکز مهم مثل بانک یا پمپ بنزین دسترسی آسان دارید یا خیر. هر چند این هم بسته به سلیقه و نظر شما دارد چگونه می پسندید که نزدیک باشید یا خیر.

توجه کنید که موقع خرید ویلا مدارک ثبت شده در سند با خود ویلا مطابقت داشته باشد مثل: متراژ، تعداد اتاق و...

بهتر است از مراکز معتبر بابت مشکلات قانونی احتمالی که در وقت معامله در خرید ویلا در شهریار است، استعلام بگیرید. چون این مشکلات بر عهده مالک بوده و اگر نداسته بخرید این مشکلات از نظر قانونی دیگر برعهده شما بوده و شما بعد ها ممکن است برای فروش به مشکل بر بخورید.


نوشته شده در  جمعه 98/8/24ساعت  12:17 صبح  توسط pos 
  نظرات دیگران()

آیا می‌دانید که برای خرید یونیت دندانپزشکی باید به چه مواردی توجه کنید؟

 

خرید یک یونیت دندانپزشکی مناسب برای سهولت کار یک دندانپزشک و راحتی بیمار، بسیار مهم است. هرچه میزان کیفیت صندلی بالاتر باشد، سطح رضایت حاصل از درمان، هم برای بیمار و هم برای پزشک بالاتر می‌رود.

موفقیت دندانپزشک در پروسه درمان، تا حد زیادی به عملکرد صحیح تجهیزات مورد استفاده او بستگی دارد. به منظور خرید یونیت‌های استاندارد، موارد خاصی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. بدین منظور، این راهنمای ساده طراحی شده است تا مواردی را هنگام خرید باید در نظر بگیرید آشنا شوید.

 

·        زیبایی و جذابیت یونیت

در مطب دندانپزشکی، یکی از اولین چیزهایی که نظر بیمار را به خود جلب می‌کند یونیت دندانپزشکی است. زیبایی و جذابیت یونیت‌ دندانپزشکی و هارمونی آن با دکوراسیون مطب در حس بیماران بسیار تاثیرگذار خواهد بود. کمپانی gnatus برزیل که یکی از سازندگان تجهیزات دندانپزشکی است کار جالبی انجام داده بود که یک راهنمای انتخاب رنگ به مشتریان خود عرضه می‌کرد تا تصمیم‌گیری را برای آنها راحت‌تر کند. با توجه به خلاقانه بودن این طرح، ما به دنیال شرکتی بودیم که واردات این دستگاه‌ها را بر عهده دارد و با شرکت سینا گستر پیشرفته آشنا شدیم.

 

·        قابلیت ایجاد نور با کیفیت

چراغ متصل به صندلی دندانپزشکی باید دارای ویژگی‌هایی از جمله ایجاد یک میدان نور واحد، بدون ایجاد سایه‌ باشد و همینطور جهت‌گیری رنگ مشخصی نیز داشته باشد. اغلب، چراغ یک یونیت با کیفیت از لحاظ کاربری بسیار ساده و راحت است، گارانتی بلند مدت و مصرف برق پایینی نیز دارد. این نوع چراغ‌ها معمولا از جدیدترین فناوری لامپ LED نیز استفاده می‌کنند. یک چراغ با عملکرد بالا، حداکثر دید را برای پزشک فراهم کرده و نور سفید خالص را در بالاترین درجه خود می‌تاباند.

 

·        رعایت استانداردها و ایمنی

یکی از موارد بسیار مهم که در هنگام خرید یونیت دندانپزشکی باید مدنظر قرار داد، رعایت استانداردها و نکات ایمنی است. از لحاظ الکترونیکی، در صندلی دندانپزشکی باید تمامی استانداردها رعایت شود. ولتاژ برقی که در یونیت به کار می‌رود نباید از 24 ولت بیشتر باشد و وجود سیستم ارت (اتصال به زمین) نیز در آن از واجبات است. به علاوه، یونیت دندانپزشکی باید دارای سیستم توقف اضطراری باشد تا در مواقع پیش‌بینی نشده و خارج از کنترل، بتوان بلافاصله دستگاه را خاموش کرد و مسیر تمامی ورودی‌ها از جمله آب، هوا و خصوصاً برق را مسدود کرد.

یکی دیگر از موارد ایمنی و استاندارد، سیستم توقف هنگام کار با ابزار و تجهیزات دندانپزشکی است؛ بدین صورت که در طول مدت زمانی که دندانپزشک مشغول مداوای بیمار است، صندلی از مدار خارج شود تا امکان هرگونه حرکت ناخواسته‌ای ازبین برود و بدین ترتیب ایمنی بیمار و پزشک تامین شود.

قبل از خرید یونیت دندانپزشکی، حتما از سالم و استاندارد بودن سیستم لوله کشی و ورودی‌های آن اطمینان حاصل کنید. در یونیت‌های جعلی از اجزای بی‌کیفیت استفاده می‎‎شود و هیچ یک از استانداردها و اصول ایمنی در آن رعایت نشده است.

خاطرتان باشد که باید از شرکت وارد‌کننده تجهیزات دندانپزشکی مطمئن باشید تا کالای اصل را خریداری کنید. شرکت سینا گستر پیشرفته یکی از شرکت‌های معتبر وارد کننده تجهیزات داندانپزشکی پزشکی است که برای خرید یونیت دندانپزشکی براحتی می‌توانید به آنها اعتماد کنید. چرا که یکی از قابلیت‌های این مجموعه امکان ارائه خدمات و مشاوره نیز هست.

 

·        سهولت پاکسازی یونیت

سهولت ضدعفونی و پاکسازی یونیت نیز امری ضروری است. بدین منظور بهتر است یونیت، سطوحی کاملا صیقلی و صاف داشته باشد که به راحتی قابل تمیز و ضدعفونی کردن باشد و رنگ آن در اثر استفاده از محلول‌های ضدعفونی‌ کننده آسیب نبیند (یونیت هایی که رنگ‌ سطوح آنها پخته شده است، از این نظر ایده‌آل هستند).

توصیه می‌شود از غلاف‌های یک بار مصرف برای پوشاندن ابزارها و تجهیزات یونیت دندانپزشکی استفاده شود تا از انتشار عفونت جلوگیری شود. هرچند، برخی از یونیت‌ها مجهز به منبعی جداگانه جهت مواد ضدعفونی کننده هستند که با آب ترکیب شده و در نهایت منجر به کاهش میکروارگانیسم‌ها می‌شوند. یونیت‌های دندانپزشکی کمپانی gnatus برزیل از این ویژگی برخوردارند.

 

·        کاربری مطلوب

علاوه بر وجود امکانات و تجهیزات مورد نیاز، سهولت کاربری یونیت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به طوری که نحوه استفاده و کاربری آن پیچیده و دشوار نباشد و دندانپزشک بدون اینکه دچار سردرگمی یا مشکل شود بتواند به راحتی با ابزارهای موجود کار کند.

 

·        تامین کنندگان

برای خرید یونیت دندانپزشکی، تامین کنندگانی را انتخاب کنید که به طور خاص تجهیزات دندانپزشکی را ارائه می‌دهید. از این طریق می‌توانید خیلی راحت‌تر یونیت دلخواه خود را که با سلیقه و بودجه شما نیز مطابقت دارد، خریداری کنید.

مهم است از شرکتی که خرید می‌کنید بتوانید خدمات خوب هم دریافت کنید، پس بدون عجله و با مطالعه یونیت و شرکت مد نظرتان را انتخاب کنید.

 

·        شرایط گارانتی و پشتیبانی پس از فروش

اغلب یونیت‌ها دارای ضمانت نامه 5 ساله هستند، در حالی که صندلی‌های بازسازی شده معمولا دارای ضمانت یک ساله هستند. البته گاهی گزینه‌هایی با ضمانت‌های طولانی‌تر نیز در بازار وجود دارد. اما نکته حائز اهمیت، ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی است که می‌تواند تاثیر بسزایی در تداوم کاری یونیت داشته باشد.

تامین کنندگانی که نماینده یا تکنسین‌های ماهر را جهت پشتیبانی ارائه می‌دهند، معمولا گزینه‌های بهتری برای خرید خواهند بود. در میان شرکت‌های مختلفی که برای نوشتن این مقاله سایت آنها را بررسی کردیم، شرکت سینا گستر پیشرفته در خرید یونیت‌های دندانپزشکی  این خدمات را به بهترین نحو ارائه می‌دهند. همچنین، ارائه به موقع خدمات و دسترسی آسان به قطعات نیز از دیگر ویژگی‌های خوب آن‌هاست. مشاوره گرفتن هنگام خرید یونیت دندانپزشکی و البته امکان گرفتن قیمت یونیت دندانپزشکی و لوازم جانبی آن از مشاوران حرفه‌ای می‌تواند منجر به صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما شود.

 

 

 


نوشته شده در  پنج شنبه 98/8/23ساعت  12:32 عصر  توسط pos 
  نظرات دیگران()

سرمایه گذاری آسان در ارز های دیجیتال

 

 

ارز دیجیتال

اگر در دنیای اینترنت و خبر های روز چرخی زده باشید قطعا با نام ارز های دیجیتال و بیت کوین آشنا شده اید. ارز های دیجیتال تقریبا سه یا چهار سالی می شود که رشد قیمت های بسیار سنگین را تجربه کرده اند و به یک بازار سرمایه گذاری بسیار مناسب و با بازدهی بالا تبدیل شده اند.

در اواخر سال 2016 قیمت هر بیت کوین کمتر از 700 دلار بود اما یک سال بعد و در اواخر سال 2017 قیمت بیت کوین به حدود 6500 دلار رسید. این افزایش قیمت در طول یک سال باعث شد تا نظر بسیاری از سرمایه گذاران و همچنین مردم عادی که تاکنون سرمایه گذاری نکرده بودند به این بازار جلب شده و به سمت آن حرکت کنند. این حرکت جمعی باعث شد تا ارز های دیجیتال به عنوان یک بازار رسمی و جدی در سطح جهان شناخته شود و مردم در تمام کشور های دنیا سرمایه گذاری خود را در این بازار شروع کردند.

اگر شما هم می خواهید به این بازار وارد شوید باید بدانید که قطعا ناامید نخواهید شد. سن این بازار حدود 10 سال است و در مقایسه با سایر بازار های سرمایه گذاری هنوز بسیار جوان است و اشباع نشده است. به همین دلیل پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارد و می تواند سرمایه شما را با نرخ بسیار خوبی افزایش دهد.

 

 

ریسک سرمایه گذاری

قطعا می دانید که هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک نیست. همان طور که افزایش قیمت های چشمگیر و سودآور وجود دارد، موج های سقوط قیمت هم وجود دارند و اگر شما در زمان مناسب سرمایه گذاری نکنید این احتمال وجود دارد که بخشی از سرمایه خود را از دست بدهید. اما آیا واقعا هیچ راهی وجود ندارد که بتوان ریسک سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال را کاهش داد؟! با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه می تواند ریسک سرمایه گذاری خود را به طرز چشمگیری کاهش داده و دیگر از افزایش و یا کاهش قیمت ها شوکه نشوید.

یکی از راه هایی که در مقابل شما وجود دارد این است که خودتان دست به کار شوید و کارشناس سرمایه گذاری خودتان شوید. این کار کاملا رایگان است و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بازار مالی مورد نظر خود را به دقت رصد کنید و به یک نمودار کلی قیمتی دست پیدا کنید. سپس می توانید بر اساس نمودار خود حرکت کرده و در زمان های کف قیمت ارز مورد نیاز خود را بخرید و در زمان قله قیمتی هم آن را بفروشید. خوب این راه خیلی خوب است و مهم تر از همه این که کاملا رایگان است. اما با این کار شما به جای یک ریسک، دو ریسک را قبول کرده اید. ریسک اول همان ریسک سرمایه گذاری است و به هر حال حتی اگر شما کارشناس بسیار با تجربه هم باشید ممکن است گاهی گرفتار شده و در سرمایه گذاری خود ضرر کنید. اما در این جا شما یک ریسک دیگر را هم به جان خریده اید و آن هم خودتان هستید! باید قبول کنید، شما کارشناس و تحلیل گر بازار نیستید. شما شاید بتوانید یک ارز خاص را مورد بررسی قرار دهید و بتوانید روند کلی قیمتی آن را تشخیص دهید اما شما همه چیز را نمی دانید. در طول روز در تمام دنیا اتفاقات و اخبار اقتصادی منتشر می شود که هر کدام می تواند روند یک بازار را به کلی تغییر دهد. شما هر چه قدر هم تلاش کنید باز هم نمی توانید مانند یک کارشناس و تحلیل گر کار کنید زیرا این تخصص شما نیست. پس پیشنهاد ما به شما این است که اصلا به سراغ این روش نروید.

 

 

سیگنال ارز دیجیتال

راه بعدی و بسیار مطمئن تر برای سرمایه گذاری استفاده از سیگنال ترید ارزهای دیجیتال می باشد. اما سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟ این سیگنال ها نمودار های قیمتی هستند که توسط کارشناسان بسیار ماهر و با تجربه و همچنین کامپیوتر های تحلیلگر بسیار قدرتمند تهیه شده است. در این سیگنال ها مثلا به شما گفته می شود بیت کوین در حال حاضر این مقدار قیمت دارد و در طول هفته می تواند تا چه مقدار افزایش و کاهش قیمت داشته باشد. همچنین به شما گفته می شود در صورتی که درگیر موج کاهش قیمت شدید ارز خود را در چه قیمتی بفروشید که ضرر زیادی نکنید. به طور کلی در این سیگنال های به شما گفته می شود کی بخرید و کی بفروشید. سیگنال خرید و فروش بیت کوین یکی از محبوب ترین و معروف ترین سیگنال ها می باشد. افراد زیادی با استفاده از این سیگنال به سراغ خرید بیت کوین می روند و سود های بسیار خوبی را دریافت می کنند.

اکنون نوبت آن است تا به این سوال شما پاسخ بدهیم که از کجا سیگنال ارز دیجیتال بگیریم؟ سیگنال های ارز دیجیتال در ایران به صورت کانال های خصوصی در تلگرام می باشند. در کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال، سیگنال و پیش بینی تمامی ارز های معتبر قرار خواهد گرفت و می توانید با توجه به نیاز خود بر روی یک و یا چند ارز دیجیتال سرمایه گذاری امن تر و با ریسک پایین تری داشته باشید.

فراموش نکنید که حتی با استفاده از سیگنال قیمت هم نمی توانید یک سرمایه گذاری با 100 درصد احتمال سود کردن داشته باشید، اما می توانید یک سرمایه گذاری آسوده تر و با ریسک بسیار پایین تر از سایر افراد داشته باشید. باید به شما بگوییم که ارز های دیجیتال تقریبا هیچ کس را ناامید نکرده است و اکثر افرادی که به صورت هدفمند و با صبر و حوصله در این راه وارد شده اند توانسته اند تا سرمایه خود را افزایش دهند و در مواردی حتی این کار و سرمایه گذاری را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنند. فراموش نکنید که شما در ایران زندگی می کنید و داشتن یک منبع درآمد که کاملا بر اساس دلار است می تواند بسیار چشمگیر و هیجان انگیز باشد. پس این فرصت را از دست ندهید و حتما شانس خود را در بازار ارز های دیجیتال تست کنید. این بازار کاملا تازه، اشباع نشده و با قابلیت های پیشرفت فراوان می باشد و قطعا می تواند بازار مناسبی برای افرادی باشد که می خواهند سرمایه گذاری را شروع کنند.


نوشته شده در  سه شنبه 98/8/21ساعت  2:55 عصر  توسط pos 
  نظرات دیگران()

 

احتمالا تا به حال نام ارز های دیجیتال و بیت کوین را شنیده اید. تقریبا می توان گفت روزی نیست که خبر مهمی از این ارز ها منتشر نشود. حتی این خبر ها گاهی آن قدر مهم و انقلابی هستند که تمام کانال های خبری که موضوعاتی دیگر را پوشش می دهند نیز مجبور می شوند اخبار این ارز های پر سود را پوشش دهند. اکثر این خبر ها درباره افزایش قیمت های بسیار بالای این ارز ها خبر می دهند. اگر هنوز متوجه نشده اید که می خواهیم شما را با چه بازاری آشنا کنیم در ادامه به طور کامل به شما خواهیم گفت شما در این چند ساله چه سرمایه ای را از دست داده اید. 

 

 

ارز دیجیتال چه قدر سود دارد؟

شاید هنگامی که از خبر های مهم و افزایش قیمت به شما گفتیم با خود فکر کردید احتمالا افزایش قیمت بیت کوین هم مانند افزایش قیمت دلار است و این افزایش قیمت حتی در شدیدترین حالت هم نمی تواند برای کسانی که سرمایه پایینی دارند زیاد جلوه دهد. باید به شما بگوییم که شما به شدت در اشتباه هستید. اجازه دهید این موضوع را به صورت کاملا ثابت شده با آمار و ارقام برایتان توضیح دهیم. 

بیت کوین در سه ماهه اول سال 2015 حدود 200 دلار قیمت داشت. اگر شما در آن زمان تنها 200 دلار هزینه می کردید، یا بهتر بگوییم، اگر فقط بر روی 200 دلار از دارایی خود سرمایه گذاری می کردید و یک بیت کوین می خریدید، الان حدود 10 هزار دلار پول به دست آورده بودید بدون آن که هیچ کاری انجام دهید. منظور ما از هیچ کاری، واقعا هیچ کاری است!

شاید با خود بگویید بازار ارز های دیجیتال هم مانند بسیاری از بازار های دیگر مخصوص افراد خارج از کشور است و مگر می شود داخل ایران هم ارز دیجیتال خرید و فروش کرد. باید بگوییم که این درست است که ارز های دیجیتال کمی دیر تر از سایر نقاط دنیا به بازار ایران وارد شدند، اما اکنون این ارز ها کاملا جای خود را در ایران باز کرده اند و هر روزه این ارز ها در مقادیر بالا خرید و فروش می شوند و افراد زیادی از این راه کسب درآمد های میلیونی آن هم به صورت روزانه دارند. 

این یک واقعیت است که دیگر دست کسی به بیت کوین 200 دلاری نمی رسد، اما هنوز هم این ارز پتانسیل بسیار بالایی برای سرمایه گذاری دارد و می توان روی آن سرمایه گذاری بسیار موفق کرد. پس هنوز هم برای به دست آوردن یک سود خوب دیر نشده است. برای شروع این سرمایه گذاری ابتدا باید بتوانید بیت کوین بخرید. 

 

 

خرید و فروش بیت کوین در ایران

پیش از این که خرید فروش بیت کوین در ایران را برای شما توضیح دهیم باید بگوییم که روش خرید و فروش تمام ارز های دیجیتال مانند هم است اما از آن جا که بیت کوین پر طرفدارترین، گران ترین و می توان گفت بهترین ارز دیجیتال است، ما در این مطلب فقط از نام بیت کوین استفاده می کنیم اما اگر ارز دیگری است که به آن علاقه دارید و می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید روش انجام آن مانند بیت کوین است و تفاوتی ندارد. 

خرید ارز دیجیتال در ایران هم مانند سایر نقاط دنیا است. صرافی های آنلاین زیادی برای انجام این کار فعالیت می کنند که می توانید به صورت مستقیم ریال پرداخت کرده و بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر را تحویل بگیرید. برای تبدیل بیت کوین به ریال در ایران و یا بر عکس سایت های داخلی وجود دارند که می توانید برای آن ها ریال فرستاده و ارز دیجیتال دریافت کنید و یا اگر بیت کوین در اختیار دارید به این سایت ها فروخته و در ازای آن ریال دریافت کنید. 

شما با استفاده از صرافی های ارز دیجیتال می توانید سرمایه گذاری خود را شروع کنید. 

اما اگر ارز خود را خرید اید و الان قیمت آن زیاد شده است احتمالا می خواهید آن را بفروشید و این سوال برایتان پیش آمده است که نحوه فروش بیت کوین در ایران چگونه است؟ روش فروش بیت کوین در ایران نیز مانند خرید آن است و تفاوتی ندارد. 

حال که نحوه خرید بیت کوین در ایران و همچنین فروش آن را می دانید می توانید به راحتی سرمایه گذاری خود را انجام دهید و به کسب درآمد دلاری بپردازید. 

 


نوشته شده در  سه شنبه 98/8/14ساعت  1:8 عصر  توسط pos 
  نظرات دیگران()

ارز دیجیتال؛ صنعتی تازه، بسیار جذاب و البته پرسود!

 

/Users/alimousavian/Downloads/Rep1.jpg

 

حتی اگر از طرفداران تکنولوژی و یا بازار های مالی و سرمایه گذاری هم نباشید، قطعا تا به حال نام ارز دیجیتال و یا بیت کوین را شنیده اید. ارز هایی که در چند سال گذشته موفقیت های بسیاری را پیدا کرده اند و طرفداران زیادی را برای خود به دست آورده اند. 

 

این ارز های دیجیتال در ابتدای عرضه خود یک هدف بزرگ در سر داشتند و آن هم دست یافتن به یک آرزوی دیرینه بشر، یعنی یک ارز جهانی بود. هدف از ارائه این ارز های دیجیتال درست کردن یک ارز جهانی بود که فارق از هر گونه مرز بندی جغرافیایی و یا محدودیت های هر کشور و دولت، بتوان آن را استفاده کرد. اگر همچین خواسته ای به وقوع بپیوندد دیگر نیاز نیست برای رفتن به یک کشور دیگر به دنبال تبدیل پول خود باشید و دردسر ها و کارمزد های فراوانی را تحمل کنید. 

 

ارز های دیجیتال با عرضه ی خود تقریبا توانستند به این هدف خود دست پیدا کنند، اما در میانه های راه مردم یک قابلیت شگفت انگیز را در این ارز ها پیدا کردند که برای آن ها از ارز جهانی هم مهم تر شد، آن هم پتانسیل بالای این ارز ها برای سرمایه گذاری است. 

 

سرمایه گذاری

 

پس از گذشت مدت زمان نسبتا کوتاهی از عرضه ارز های دیجیتال که اولین آن ها بیت کوین بود، مردم متوجه شدند که می توانند از این ارز ها به عنوان ابزاری برای حفظ سرمایه استفاده کنند. پس از پخش شدن خبر این قابلیت، افراد زیادی به سمت خرید این ارز ها رفتند و به دلیل تقاضای بالایی که به وجود آمد، قیمت این ارز ها ناگهان به چند صد، و در مواردی به چندین هزار دلار رسید و از آن جا بود که بازار ارز های دیجیتال تبدیل به یک بازار بسیار جذاب برای مردم و سرمایه گذاران شد. افراد زیادی با شناسایی زمان های مناسب برای سرمایه گذاری در این بازار توانستند سود های بسیار کلانی به دست آورند و زندگی خود را تغییر دهند. 

 

احتمالا الان با خود می گویید این افراد حرفه ای های بازار سرمایه گذاری و بورس بوده اند و یا برای این کار نیاز به مبالغ بسیار بالا می باشد. باید به شما بگوییم برای این که بتوانید در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنید هیچ نیازی به سال ها تجربه در بازار های مالی و یا سرمایه های هنگفت ندارید. البته که هرچه سرمایه بیشتر باشد سود هم بیشتر می شود، اما برای شروع حتی با یک دلار هم می توانید سرمایه گذاری خود را انجام دهید. در ادامه به شما می گوییم برای سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال به چه چیز نیاز دارید. 

 

/Users/alimousavian/Downloads/Rep2.jpg

 

آموزش ارزدیجیتال

 

در سطح اینترنت مقالات بسیار زیادی وجود دارند که به شما در ارتباط با ارز های دیجیتال توضیح می دهند. اما این مقالات یک ایراد بزرگ دارند و آن هم این است که فقط به شما توضیحات و نکات اولیه را می گویند و شما قطعا با این توضیحات نمی توانید سود های بالا به دست آورید. دلیل آن هم این است که در این مقالات ترفند های لازم به شما گفته نمی شود، حتی یک نمونه عملی هم برای شما اجرا نمی شود تا به خوبی مساله را درک نمایید. 

 

شما برای این که بتوانید از راه سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال سود خوب به دست آورید و ضرر خود را به حداقل برسانید و حتی این فعالیت را به شغل و منبع درآمد اصلی خود تبدیل کنید، نیاز به کلاس آموزش ارز دیجیتال دارید. این کلاس های ارز دیجیتال که به عنوان کلاس آموزش بیت کوین نیز شناخته می شوند به شما تمام ترفند های لازم را گفته و مهم تر از آن، تمام آموزش ها را به صورت کاملا عملی و کاربردی به شما آموزش می دهند. 

 

در دوره ارز دیجیتال تمامی مفاهیم مورد نیاز شما آموزش داده شده و پس از آن می توانید با علم کافی نسبت به سرمایه گذاری در این بازار جذاب اقدام نمایید. 

 

/Users/alimousavian/Downloads/Rep3.jpg

 

ماجرای همیشگی تحریم

 

احتمالا با واژه تحریم در این چند سال به خوبی آشنا شده اید. تحریم هایی که مخصوصا بخش مالی و تبادلات آن با سایر نقاط دنیا را تقریبا مختل کرده است. ارز های دیجیتال نیز متاسفانه شامل این تحریم ها شده اند. درواقع شما برای خرید و فروش این ارز های دیجیتال باید از سایت های واسطه که همان صرافی ها هستند استفاده کنید و بیشتر این صرافی ها تحت فشار های سنگین از سوی دولت ها مجبود شده اند تا از ارائه خدمات به کشور های تحت تحریم سر باز زنند. 

 

درکلاس آموزش ارز دیجیتال به شما گفته می شود برای دور زدن تحریم ها و این که چگونه بتوانید در سایت هایی که به طور مستقیم با کاربران داخل ایران کار نمی کنند فعالیت کنید، به چه کار هایی نیاز است. 

 

با دانستن این موضوع که در صورت شناسایی شما به عنوان یک کاربر داخل ایران ممکن است تمام دارایی شما بلاک شود مس توانید به اهمیت شرکت در دوره ارز دیجیتال پی ببرید. 

 

پس از شرکت در این دوره ها می توانید بدون نگرانی و با دانش کافی در این بازار به سرمایه گذاری پرداخته و سود کسب کنید. همچنین در این دوره ها به شما گفته می شود که در صورتی که بازار روی خوش به شما نشان نداد و قیمت ها در حال کاهش بودند چه کار انجام دهید تا از ضرر های سنگین دوری کنید. امیدواریم با درک پتانسیل های این بازار در حال رشد بتوانید سرمایه گذاری خوب و موفقی داشته و روز به روز بر سرمایه خود اضافه کنید. 


نوشته شده در  یکشنبه 98/8/12ساعت  2:17 عصر  توسط pos 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
گرم نشدن آب پکیج
سرویس پکیج شامل چیست؟
ارتودنسی یک دندان کج امکان پذیر است؟
ارتودنسی ثابت
دکتر سعید قریشی، متخصص ارتودنسی
نصب سیستم گرمایش از کف
[عناوین آرشیوشده]